Nejnovější recenze ze sekce Repelenty

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Velikost balení

Velice účinný repelent Predátor Junior pro děti už od 3 měsíců i na citlivou pokožku. Super je ,že jde stříkat jak ve svislé tak i vodorovné poloze. Je lehce parfémovaný. Má i pojistku pro uzamčení spreje. Musím potvrdit,že opravdu funguje jak má. Velikost balení je vyhovující i na cesty

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Nezapáchá
  • Nedráždí oči

Dostala jsem možnost otestovat tento repelent a mohu jen doporučit. Nezapáchá jako ostatní repelenty, nedráždí oči ani kůži a po aplikaci repelentu jsme byli bez jediného štípnutí. Co je u repelentu velký plus tak to že je už pro miminka od 3 měsíců což je za mě velká výhoda.

Ověřený zákazník Testuj.to Katka

• Design
  • Aplikace i dnem vzhůru
  • Účinnost

Tento repelent se nám osvědčil, používáme jej celá rodina, dobře se aplikuje v jakékoliv pozici lahvičky, po aplikaci příjemně voní a na kůži není dlouho cítit. Je skladný a lehký a hlavně funguje - klíšťata a komáři si na nás netroufli. Cena odpovídá kvalitě.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• vhodné pro děti od 3 měsíců
  • vhodné pro citlivou pleť dětí i dospělých
  • snadné použití
  • vhodný na pokožku i oblečení
  • UV ochrana
  • víčko, které pootočením otevřete a zase uzavřete
  • jemná vůně
  • funguje na klíšťata i komáry
  • nic mi nevadí

Repelent Predator Junior je velmi účinný . Je vhodný pro děti. Repelent používám i já, protože mám hodně citlivou pokožku. Zkoušela jsem repelent na vnucích i sobě. Aplikace je velmi snadná - nastříkat na pokožku nebo oděv a je hotovo. Na kůži repelent nedráždí. Voní jemně, takže ho všichni dobře snášíme. Repelent má praktický uzávěr - stačí pootočit víčko a můžete začít používat. Dalším pootočením je zase uzavřeno -není třeba se obávat náhodného stříknutí. Stříkat lze ve všech polohách spreje .Složení je bez alkoholu a dráždivých látek - použití je vhodné tedy už pro děti od 3 měsíců. Za dobu, co Predátor Junior používáme děti neměly ani jedno klíště! Balení 150 ml vydrží celkem dlouho. Já ho intenzivně používám 2 týdny a stále stříká! Použít lze na pokožku i na oblečení. Doporučuji pro všechny, kdo mají malé děti, nebo pro dospělé s citlivější pletí - opravdu dobrý účinek!

Dr.Max Repellent spray 150 ml

Dr.Max Repellent spray 150 ml

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Drahoslava

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Ochraňuje a má výdrž. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Vůně je v pohodě
  • Dobré balení
  • Snadná aplikace

Jelikož se synem trávím velkou část dne venku, bylo důležité pro mě sehnat vhodnou ochranu před klíšťaty.Na trhu není moc repelentů, které jsou vhodné pro úplně malé děti, takže volba byla jasná a nelituji. Repelent Predátor funguje účinně a opravdu ochrání

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• vůně
  • snášenlivost při ekzému
  • velikost balení
  • pojistka
  • vhodné i pro nejmenší
  • i proti muchničkám
  • pojistka na uzávěru se může zdát složitější

Repelent je určený pro citlivou pokožku a opravdu nevadil ani silně ekzematické kůži. Dobře se vsakuje, nenechává nepříjemný pocit a velmi příjemně voní. Pojistka na spreji je šikovná proti nechtěnému zmáčknutí ale kdo tento systém nezná může se mu zdát složitější.
Je určený i proti muchničkám což je skvělé.
Doba účinnosti svým složením není tak dlouhá ale je díky tomu vhodný i pro nejmenší.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Odpovídající cena
  • Velikost balení
  • Pěkný design obalu
  • Pro děti již od 3 měsíců
  • Dostupné v každé drogerii a některých supermarketech
  • Složení

Od té doby, co repelent používáme, tak se nám hmyz i klíšťata úspěšně vyhýbají. Repelent je pro děti již od 3 měsíců a pro lidi s citlivou pokožkou. Jde použít jak na kůži, tak na oděv. Docela pěkně voní oproti jiným repelentům. Musím pochválit velikost balení, které nezabírá moc místa v kabelce ani tašce. Dá se sehnat skoro v každé drogerii za dobrou cenu. Repelent funguje v každé poloze. Má pojistku proti náhodné manipulaci, takže se nestane, že by si s tím malé děti ublížily, kdyby se k repelentu náhodou dostaly. Doporučujeme.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 11. června 2023

• hezké balení
  • příjemná vůně
  • nic jsem nenašla, co by se mi nelíbilo

Máme možnost testovat Predator Junior 150 ml, jsem s ním velmi spokojena. Náš malý (2,5 roku) se s ním dobrovolně nechat postříkat, u jiných repelentů se cuká a nechce. Predator nám příjemně voní, což je jistě další velké plus pro výrobek, který je navíc určen i pro děti. Cena mi přijde uspokojivá, sehnat se vcelku dobře dá. Aplikace je jednduchá, pojistku oceňuji. Za naši rodinu spokojenost.

Ověřený zákazník Econea Ověřený zákazník

Zakoupeno v Econea

Příjemná vůně, snadná aplikace, balení tak akorát, všude se vejde. Zatím funkčnost nemůžu na 100 % potvrdit, zkusili jsme jednou, ale nic na nás nenalezlo :D.

Predator repelent 90 ml

Predator repelent 90 ml

Ověřený zákazník Carpcentrum Bohuslav

Zakoupeno v Carpcentrum

• Dobře chrání před komáry a klíšťaty.
Bros zelená síla repelent proti komárum a klíšťatúm 50 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• účinnost
  • snadná manipulace
  • vzhled výrobku
  • pojistka proti náhodné manipulaci
  • vyšší cena

Tento repelent je opravdu velmi kvalitní a účinný. Líbí se mi, že je pro všechny věkové kategorie a i pro velmi malé děti. Dá se aplikovat i pro citlivou pokožku a přímo na ni. Nikdo z rodiny nepociťuje žádné alergické reakce. Manipulace je jednoduchá, rychle se nanáší a funguje opravdu dobře v každé poloze. Velikost balení mi vyhovuje, všude se vejde. Cena je sice vyšší, ale za kvalitu si ráda připlatím. Design zaujme ihned svou barvou i tvarem. Jsem velmi spokojena a doporučuji.

Atix Sada pro bezpečné odstraňování klíšťat spray 9 ml + pinzeta

Atix Sada pro bezpečné odstraňování klíšťat spray 9 ml + pinzeta

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna millda

Přidáno: 9. června 2023

(naposledy upraveno 9. června 2023)

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

ok

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Účinnost

Repelent celkem voní což oceňuji u dcerky, design krásný, dětská pojistka proti náhodné manipulaci je skvělá skrz malé děti, cena je tak akorát není to nic úplně drahého ale hlavně funguje. Měly jsme zatím 2x ale komáři na dcerku nešly a klíště též neměla

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

Zakoupeno v Testuj.to

• Pojistka proti náhodné manipulaci repelentu
  • Opravdu odpuzuje komáry a klíšťata
  • Jednoduché použití
  • Věková hranice
  • Náš atopik neměl problém
  • Nedělá skvrny na oděvu
  • Hůř se mi manipulovalo s pojistkou, ale mohl to být vadný kus

Velice jsem uvítala, že jsem mohla otestovat Repelent Predator Junior 150 ml. Repelent jsem zkoušela na sobě i 3 dětech, komáři se nám vyhýbali a ani jsme si nepřinesli nezvaného hosta v podobě klíštěte.

Vůně je při prvním stříknutí velmi intenzivní, ale za chvilku jsme ji již necítili.

Balení je praktické, jen jsem trochu válčila s pojistkou proti náhodné manipulaci.

Repelent doporučuji, je funkční, nedělá skvrny na oblečení a nevadil ani našemu atopikovi.

Ověřený zákazník Testuj.to Nela

Zakoupeno v Testuj.to

• vhodný pro malé děti a osoby s citlivou kůží
  • příjemně voní
  • zdá se opravdu účinný
  • nedráždí pokožku
  • velikost tak akorát
  • nic mě nenapadá

Repelent jsem pořídila z důvodu, že bydlíme na Šumavě, takže kromě zimy jsme prakticky každý den na louce, v lesíku, nebo minimálně v městském parku. Ano, i tam se poslední roky klíšťatům daří. Repelent nás mile překvapil. Nezapáchá, jako jiné repelenty. Vzhledem k tomu, že je vhodný i pro děti, tak je trochu slabší co se týče koncentrace účinné látky a přišlo mi, že už třeba po 4h nebyl cítit účinek. Ale to se dá předpokládat, protože pro děti musí být přípravek šetrný. Není problémem nastříkat ho tedy znovu. Je malý, lehký, skladný. Nedráždí na kůži, zdá se mi opravdu šetrný. Na oblečení nezanechává žádné bílé skvrny. S čistým svědomím můžu doporučit. Plusem je, že by měl fungovat i proti komárům.

Surtep Animals Repelentní náramek proti komárům klíšťatům

Surtep Animals Repelentní náramek proti komárům klíšťatům

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. června 2023

• chybí český text na obale
  • náramek je POUZE proti komárům
  • NENÍ na klíšťata, jak se uvádí

Tento výrobek je mylně prezentován jako odpuzovač klíšťat. Náramky přijdou v obale v anglickém jazyce a když si text přeložíte, zjistíte, že jsou pouze proti komárům. O klíšťatech tam není ani slůvko! Je to v podstatě klamání zákazníka!
Zakoupeno na Alze, která se ohání dodavatelem a dává od řešení ruce pryč. Vlastně mi přišlo domů úplně jiné zboží, než jsem objednala, takže velké zklamání.

Ověřený zákazník Econea Ověřený zákazník

Přidáno: 7. června 2023

Zakoupeno v Econea

• žádný hmyz nemá na mě nejde
Predator Forte repelent spray 150 ml

Predator Forte repelent spray 150 ml

Ověřený zákazník Magistra.cz JJ

Přidáno: 7. června 2023

Zakoupeno v Magistra.cz

• dobré zkušenosti

používám,
když jdu do přírody proti klíšťatům.

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25